Contactpersonen Sales

We hebben inmiddels een groot internationaal netwerk opgebouwd. Onze producten zijn verkrijgbaar in meer dan 70 landen en fantastische steden, zoals New York, Parijs, Moskou en Tokio. Neem bij (aan)vragen contact op met ons hoofdkantoor (of onze contactpersonen van de afdeling Sales)

Hoofdkantoor en showroom van Silk-ka

Jan Tinbergenstraat 201
7559 SP Hengelo
Telefoon: +31 (0) 74 242 00 48
E-mail: info@silk-ka.com

Onze contactpersonen

Italië

Stefano Formigli

Stefano.formigli@black015.it

Noord-/Oost-/Zuid-Duitsland

Christof Schuhmann

Christof@silk-ka.com

Oostenrijk

Christof Schuhmann

Christof@silk-ka.com

Frankrijk

Olivier Minini

olivier@greenandbloom.fr

Spanje en Portugal

Manuel Soucheiron

manuel@soucheiron.es

Zwitserland

Markus Beck

markus.beck@beckag.ch

Noorwegen

Camilla Kolbræk Hivand

camilla@nordiskeelementer.no

Zweden

Helena Kolhäger

helena@gardeco.nu

Noord-/Zuid-Engeland

Paul Francis

paul.francis@silk-ka.com

Midden-Engeland

Nicki Atkinson

nicki.atkinson@silk-ka.com

Ierland

John Murphy

John.murphy@silk-ka.com